realizujemy ludzkie marzenia przez 24 H

Nasza misja to pasja i zamiłowanie do sportu. Tworzymy miejsce inne od wszystkich gdzie można również skorzystać z jedynego profesjonalnego masażu mięśni głębokich. W klubie jest nie powtarzalny sprzęt oraz klimat. Klub jest bezobsługowy czynny 24H -na każdą prośbę klienta jesteśmy do dyspozycji. Powierzchnia klubu 200 m2, strefa funkcjonalna, szatnia damska oraz męska, strefa cardio, worki do boksu, mata do sportów walki, gabinet masażu. W klubie skorzystacie ze sprzętu wyprodukowanego w Polsce firmy Olim i Hes. Miara sukcesu to ciężka praca plus motywacja. Akceptujemy karty multisport.

o-klubie

Jak to działa

staramy się zapewnić najlepsze usługi

Zawsze staramy się dobierać terminy odpowiadające naszym klientom.

Postępy

Z nami dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości będziesz zauważał swoje postępy

Doświadczenie

OldSchoolGym posiada grupę przeszkolonych i wyćwiczonych trenerów

Siłownia

Posiadamy dużo sprawdzonych i profesjonalnych sprzętów do ćwiczeń

zadowoleni klienci

• Karol Kalinowski

Old Schol Gym i jego mocny filar Marcin... człowiek o wielkim sercu z siłą walca w dłoniach! masaże pierwsza klasa, zwłaszcza sportowe, odzyskałem w krótkim czasie sprawność i poprawiłem osiągi sportowe. Super motywator i nauczyciel! Będę zaglądał tu na silke i oczywiście na masaż Walcem
  • Grzegorz Rydzkowski

Jak sama nazwa wskazuje siłownia w starym dobrym stylu. Sprzęt niezłej marki, wystarczający aby zrobić dowolny trening. Strefa funkcyjna też spoko. Dodatkowo na miejscu można w określonych dniach skorzystać z usług masażysty, który 'naprawi' każdego. Polecam!
  • Piotr Kurowski

Siłownia naprawdę klimatyczna. W starym stylu. Obecnie kluby fitness, bardziej przypominają kluby nocne niż siłownie. Coś poszło nie tak. Polecam gorąco!
  • Emil Kożuchowski

Odnowa biologiczna na wysokim poziomie! Podejście bardzo profesjonalne! Polecam, a w szczególności masaż sportowy, który powoduje szybszą regenerację i jest wykonywany sumiennie.
  • Adam Rydzkowski

Polecam ! Siłownią w dobrym starym stylu gdzie nie zwraca się uwagi na to kto jak wyglada . Duży plus za masaże na miejscu
  • Sebastian Jarzyński

Klimat siłowni idealnie zgrywa sie z nazwa Old School'a. A Marcin to mistrz masazu nikt wczesniej nie byl wstanie mi pomoc. Goraco polecam!

Nasi trenerzy

nasza duma